قابل توجه دانشجویان آموزش زبان انگلیسی مقطع کارشناسی ارشد

جزوه انگلیسی خلاصه درس روش تحقیق مقطع کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی  دانشگاه خوارزمی تهران

این جزوه مجموعه خلاصه شده از فایل های پی دی اف و کتاب هایی است که اساتید این دانشگاه برای درس روش تحقیق ارائه کرده بودند.

شخصا به عنوان دانشجوی این دانشگاه در طول ترم هر فایلی را که مطالعه می کردم خلاصه نویسی می کردم و در نهایت این بسته خلاصه نویسی شده را در پایان ترم مطالعه کردم و توانستم نمره  را با مطالعه همین جزوه کسب کنم

رئوس کلی مطالب در این فایل خلاصه شده وجود دارد و دقیقا به سبک دوره فوق لیسانس خلاصه شده است یعنی خلاصه موضوعی است و درک خوبی از کلیت این درس به شما می دهد.

در واقع اگر این فایل به دقت مطالعه و درک شود(حفظ نشود) کسب نمره خوب شما دراین درس حتمی است.

این جزو وما برای دانشجویان دانشگاه خوارزمی نیست و کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد در رشته آموزش زبان می توانند از این خلاصه بهره مند شوند.

فرمت فایل PDF

تعداد صفحات:75

شامل خلاصه دروس:

Best &Kahn

(Perry (2005

Robin Usher (1996),research paradigms

Green &Caracell 1997

Qualitative and quantitative approaches

(Zoltan Dornyei (2007

(Best &Kahn (2006

(Dornyei (2007

دانلود فایل

دانلود پاورپوینت درس دهم سلامت وبهداشت پایه دوازدهم (بهداشت روان)

دانلود پاورپوینت درس نهم سلامت وبهداشت پایه دوازدهم (بهداشت ازدواج و باروری)

دانلود پاورپوینت درس هشتم سلامت وبهداشت پایه دوازدهم (بهداشت فردی)

دانلود پاورپوینت درس هفتم سلامت وبهداشت پایه دوازدهم (بیماری های واگیر)

دانلود پاورپوینت درس ششم سلامت وبهداشت پایه دوازدهم (بیماری های غیر واگیر)

دانلود پاورپوینت درس پنجم سلامت وبهداشت پایه دوازدهم (بهداشت و ایمنی مواد غذایی)

دانلود پاورپوینت درس چهارم سلامت وبهداشت پایه دوازدهم (کنترل وزن و تناسب اندام)

خلاصه ,درس ,مطالعه ,فایل ,  ,کارشناسی ,کارشناسی ارشد ,آموزش زبان ,مقطع کارشناسی ,درس روش ,روش تحقیق

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

medaderangish فروش فلزیاب شارک33000در تهران09197977377 شورای دانش آموزی مدرسه ی ما mobesta پارس بلاگ 1000 seohama عـجـایـب جـهــان یه بنده خدا هر چی که بخوای مطالعات ترجمه متون تخصصی